D.U.K
Ar bus galima pakoreguoti piešinį?
Taip, pataisyti galėsime tiek kartų kol piešinys jus tenkins 100%. Tačiau užrašuose stenkitės nurodyti viską kuo aiškiau, kad sutaupytume jums ir mums laiko taip išvengdami papildomų korekcijų.

Kiek laiko užtruks nupiešti piešinį? 
Visada siekiame, kad tik per 3–7 dienas, nupieštas darbas būtų pas jus!

Turiu didelę žmonių grupę ar galite ją nupiešti?
Žinoma, tai visiškai ne problema, tiesiog parašykite mums žinutę į el. paštą infoanimanija@gmail.com ir viską aptarsime!

Ar augintiniai, transporto priemonės laikomi kaip papildomi personažai?
Deja, taip, guvūnai / transporto priemonės taip pat reikalauja piešėjų įgūdžių.

Ar galite nupiešti portretą iš vienos nuotraukos?
Žinoma, bet kuo daugiau nuotraukų, tuo geriau! Tiesiog įsitikinkite, kad jums aišku, kaip norėtumėte, kad jūsų iliustracija būtų nupiešta ir paveikslėlio aprašyme aiškiai tą aprašykite.

Kaip atsiunčiamas portretas?
Jūsų portretas bus skaitmeninis, tad jis bus išsiųstas jums el. Paštu kurį nurodėte pirkdami portretą.

Kokių matmenų bus mano skaitmeninė iliustracija?
Standartinis dydis (matmenys) yra 4800 x 3600 px. Jei norite kitokio dydžio, tiesiog praneškite mums savo užsakymo aprašyme.

Ar jūs esate simpsonų įgalioti?
Mes jokiu būdu nesame susiję su „The Simpsons“, „DBZ“, „Rick & Morty“ ar jų įgalioti. Nei subjektas, nei jo filialai nėra mūsų licencijavę ar patvirtinę.

Ar galima susigrąžinti pinigus?
Pinigus grąžiname, jeigu nebuvo pradėtas portreto piešimas arba kažkokiais būdais užsakovas portreto niekada negavo. Jeigu klientas pakeičia nuomonę ir vidury darbo kūrimo nusprendžia, kad portreto nebenori, mes pinigų nebegrąžiname, kadangi mūsų menininkai darbą jau buvo pradėję.