Dažniausiai užduodami klausimai

Ar bus galima pakoreguoti piešinį?

Taip! Pataisyti galėsime tiek kartų kol piešinys jus tenkins 100%. Tačiau užrašuose stenkitės nurodyti viską kuo aiškiau, kad sutaupytume jums ir mums laiko taip išvengdami papildomų korekcijų.

Kiek laiko tai užtruks?

Visada siekiame, kad tik per 3 – 5 darbo dienas, nupieštas darbas būtų pas jus.

Turiu didelę žmonių grupę ar galite ją nupiešti?

Žinoma, tai visiškai ne problema, tiesiog parašykite mums el. laišką animanijaklientams@gmail.com ir viską aptarsime.

Ar augintiniai, transporto priemonės laikomi kaip papildomi personažai?

Deja, taip, guvūnai / transporto priemonės taip pat reikalauja piešėjų įgūdžių. 

Ar galima paprašyti portreto pataisymų?

Tikrai taip, tačiau užsakovas yra atsakingas už tai, kad užsakymo užrašuose nurodytų visą reikiamą išsamią informaciją, kad mūsų menininkams būtų viskas aiškiai suprantama. Pataisysime jūsų portretą tiek kartų kiek reikės, jog taptumėte laimingu galutiniu rezultatu, bet atminkite, kad bet kokie galutinės iliustracijos pakeitimai, kurių neįtraukėme į "Portreto aprašymas", gali būti apmokestinti papildomai.

Ar galite nupiešti portretą iš vienos nuotraukos?

Žinoma, bet kuo daugiau nuotraukų, tuo geriau! Tiesiog įsitikinkite, kad jums aišku, kaip norėtumėte, kad jūsų iliustracija būtų nupiešta ir paveikslėlio aprašyme aiškiai tą aprašykite.

Kaip atsiunčiamas portretas?

Jūsų portretas bus skaitmeninis, tad jis bus išsiųstas jums el. Paštu kurį nurodėte pirkdami portretą. 

Kokių matmenų bus mano skaitmeninė iliustracija?

Standartinis dydis (matmenys) yra 4800 x 3600 px. Jei norite kitokio dydžio, tiesiog praneškite mums savo užsakymo aprašyme. 

Ar jūs esate įgalioti animacinių serialų ar filmų kūrėjų?

Mes jokiu būdu nesame susiję su kūrėjais ar jų įgalioti. Nei subjektas, nei jo filialai nėra mūsų licencijavę ar patvirtinę.

Ar galima susigrąžinti pinigus?

Pinigus grąžiname, jeigu nebuvo pradėtas portreto piešimas arba kažkokiais būdais užsakovas portreto niekada negavo. Jeigu klientas pakeičia nuomonę ir vidury darbo kūrimo nusprendžia, kad portreto nebenori, mes pinigų nebegrąžiname, kadangi mūsų menininkai darbą jau buvo pradėję. Tačiau, jeigu klientas yra nepatenkintas savo iliustracija, mes siūlome užsakyto produkto pataisymus, kurie yra neribojami!